Noskaidrojiet savas
  automašīnas virsbūves
  aplīmēšana ar ppf izmaksas

  AUTOMAŠĪNAS VIRSBŪVES
  APLĪMĒŠANA AR
  PPF PLĒVI

  Automašīnas lakas un krāsas pārklājuma aizsargplēve (PPF)

  Mēs piedāvājam dažādas paketes jūsu automašīnas aizsardzībai pret braukšanas riskiem ikdienā. Krāsas aizsargplēve (PPF) – tā ir maksimāla aizsardzība pret nošķēlumiem, skrāpējumiem, putnu izkārnījumiem un citiem netīrumiem. Šī jaunākā Premium Shield tehnoloģija, pateicoties tās caurspīdībai un ilgizturībai, ieņem vadošās pozīcijas tirgū.

  Tai piemīt “dabiska” pašatjaunošanās īpašība, kas bez nepieciešamības papildus uzkarsēt ļauj plēvei saglabāt savu hidrofobo virsmu pret viegliem skrāpējumiem. Pareizi kopjot, uz ilgiem gadiem nodrošina tādu spīduma dziļumu kā tikko apstrādāta krāsa.

  Zonas, kuras visvairāk ir pakļautas bojājumu riskam un tādēļ parasti ir pārklājamas ar PPF – tas ir buferis, pārsegs un spārni, bet papildus mieram varat pievienot atpakaļskata spoguļus, lukturus vai sānu svārkus.

  Visus PaintlessArt Detailing pakalpojumus var pielāgot konkrētām jūsu prasībām, taču mēs esam izveidojuši vairākas paketes, kuras būtu vērts izskatīt.

  No 500€
  Basic

  Basic

  Pakete Basic – tā ir visvienkāršākā aizsardzības pakete. Kā aizsardzības bāzes pakete tā garantē aizsardzību pret skrāpējumiem visjutīgākajās un neaizsargātākajās vietās, kur skaidas un oļi visbiežāk saskaras ar laku. Pakete Basic aizsargā buferus, lukturus un spoguļus.
  • Priekšējais buferis
  • Lukturi
  • Spoguļi
  • 1 darba diena
  No 1500€
  Full Front

  Full Front

  Pakete Full Front aptver visu automašīnas priekšējo daļu: buferi, spārnus, pārsegu, lukturus, spoguļus, durvju rokturus, aizmugurējā bufera augšējo daļu. Papildus tam, aizsargplēvi var izmantot ārējo sliekšņu, iekšējo sliekšņu, durvju malu, aizmugurējā bufera augšējās daļas, B un C statņu un priekšējā stikla rāmja pārklāšanai.
  • Buferis
  • Pārsegs
  • Lukturi
  • Spoguļi
  • Rokturu nišas
  • Aizmugurējā bufera augšdaļa
  • 1-2 darba dienas
  No 2500€
  Complete

  Complete

  Pakete Complete – tā ir kompleksa un grezna automašīnas aizsardzība. Izvēloties šo paketi, jūs varat būt pārliecināti, ka nodrošināsiet savai automašīnai pilnīgu aizsardzību ne tikai pret bojājumiem, kas radušies braukšanas laikā, bet arī pret mehāniskiem bojājumiem un skrāpējumiem, novietojot automašīnu.
  • Visu virsbūves krāsoto elementu aizsardzība
  • B un C statņa aizsardzība
  • Iekšējo sliekšņu aizsardzība
  • 3-5 darba dienas

  Papildu pakalpojumi

  Elements Cena
  Niša zem rokturiem 60 €
  Iekšējie sliekšņi no 45 €
  Ārējie sliekšņi no 150 €
  Interjer no 120 €
  Miglas lukturi 60 €

  Elements Cena
  Durvju mala 40 €
  Priekšējā stikla rāmis no 120 €
  Aizmugurējā bufera augšdaļa no 80 €
  Lukturi no 80 €
  Spoguļi no 80 €

  СКОЛЬКО СТОИТ ПОЛИРОВКА КУЗОВА?

  Выбирая из множества предложений, постарайтесь узнать подробности о том, что будут делать с вашим автомобилем и имейте ввиду несколько принципиальных критериев:

  – минимальное время работы с одним автомобилем  6-8 часов. За это время автомобиль нужно успеть помыть, очистить кузов, отполировать (большинство полировальных систем предполагают двух- или трехступенчатую полировку, т.е. мастер должен последовательно обработать весь кузов двумя или тремя видами полировальных паст), а затем нанести защитное покрытие.

  – стоимость полировки должна быть адекватна времени, потраченному специалистом, который будет работать с автомобилем и  стоимости затраченных материалов.
  – помещение, в котором будут производиться работы должно быть светлым и чистым (не пыльным, песчинка попавшая под полировальный круг оставит безобразные следы на ЛКП).

  Pierakstieties uz aizsardzību pirmo klientu vidū:

  +371 286 35 431

  Virsbūves un dažādu automašīnu daļu aizsardzības pakalpojumus nodrošina SIA Paintlessart

  Krustpils iela 6
  +371 286 35 431
  Scroll to top